08.12.2018 | Sport
TURNIR KUPA HRVATSKE

Autor: Libero Portal
Jugaši su Zadrane ostavili na -17; 20:3

Vaterpolisti Jug Croatia osiguranja otvorili su drugi dan četvrtfinalnog turnira Kupa Hrvatske pobjedom nad Zadrom. Jugaši su Zadrane ostavili na -17; 20:3 (5:0, 4:2, 6:0, 5:1).

Prvo ime susreta bio je Loren Fatović sa 6 pogodaka, 3 put je precizan bio Xavi Garcia, po 2 su pogotka postigli Luka Lončar, Daniil Merkulov i Alex Papanastasiou, dok su jednom precizni bili Marko Macan, Luka Lozina, Leo Cukrov, Hrvoje Benić i Marko Žuvela. Toni Popadić je u prve dvije četvrtine sakupio 5, dok je Antonio Vukojević u druge dvije četvrtine imao 6 obrana.

Popodnevni program donosi derbi hrvatskog vaterpola. Od 17,30 sati sastaju je Jug CO i Mladost. Pobjednik susreta zauzet će prvo mjesto na turniru što na Final fouru Kupa u Dubrovniku donosi susret s drugoplasiranim iz splitske skupine.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?