U današnjoj rubrici 'Kućni ljubimci' razgovarali smo s našom kolegicom Ivom Dedo koja je prije 2 godine sa Žarkovice udomila Mazu
Kakav je život s Mazom, koje su njene karakteristike te koliko je trebala radit s njom pogledajte u razgovoru. Također, pogledajte prilog koji je pripremila naša Mia o Perli, predivnoj kuji koja je već udomljena.

Malena Perla stara tek pet mjeseci već je neko vrijeme jedan od najrazigranijih pasa u azilu. Unatoč nesretnim okolnostima koje su je dovele u azil, na Perlinom karakteru to nije ostavilo traga.
“Perla je pronađena u Platu, napuštena je i nađena je na cesti, jedna obitelj ju je sklonila, bila je kod nje desetak dana, tako da ono što znamo je da se ona super ponaša i u stanu iako je štene, naučena je na to, na šetnju na povodcu, i prije 10-ak dana ta obitelj ju je dovela kod nas", govori Ana Ivelja, azil Žarkovica.
Iz azila kažu kako su odmah znali kako će ju nazvati.
Više pogledajte u prilogu!