POBJEDA ZA BAČA Square-Vrgorac 6:1
27.06.2020 | Sport
1. HMNL

Autor: Libero Portal
Predzadnje kolo regularnog dijela sezone započelo je minutom šutnje za Sinišu Bačića

Malonogometaši Squarea svladali su Vrgorac rezultatom 6:1. Po dva pogotka postigli cu Hrkać, Cvjetković i Đuraš, dok je s druge strane mrežu Turuka jednom zatresao Babić.

Na poluvrijeme s pošlo s 1:0, no u drugom poluvremenu Square pronalazi "lijek" za gostujući presing, smiruje igru i postiže pet fantastičnih pogodaka. Valja istaknuti kako je Alen Turuk, upisao nekoliko kvalitetnih i važnih obrana.

U idućem kolu Square gostuje kod Universitasa, nakon čega slijedi playoff. Ovom pobjedom Square se vratio na 4 mjesto, no valja istaknuti kako Futsal Dinamo ima utakmicu manje - igraju sutra kod zadnjeg Splita.

Ovu pobjedu, koja je započela minutom šutnje, igrači su posvetili Siniši Bačiću, dugogodišnjem tajniku Squarea koji nas je ovog tjedna iznenada napustio.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?