JUG - MLADOST 11-15 Žapci obranili naslov pobjednika regionalne lige (FOTOGALERIJA)

Utakmica se igrala na gruškom bazenu od 20 sati

Iako je Jug prvi poveo, prva četvrtina pripala je Mladostašima (2-3). Utakmica je nagovještavala pravi derbi, kako se i očekiva od ovih dvoje suparnika.

Druga četvrtina pripala je Dubrovčanima (5-3), a pogotovo Lorenu Fatoviću koji je u 8 minuta postigao četiri komada - na poluvremenu ukupno pet.

No treća četvrtina kao da smo gledali nekog drugog Juga (2-7). Sedam komada "uvalila" je Mladost, a Jug samo dva. Potpuna dominacija Žabaca. Raspucali su se Kharkov i Ćuk.

U odlučujuću četvrtinu krenulo se suzdržano. No Mladost i dalje za dlaku konkretnija, a da se Jug rezultatski ne približi pobrinuo se vratar Marcelić.

Kod Jugaša se najviše iskazao Fatović  (6 pogodaka), a jednom su pogađali Kržić, Merkulov, Žuvela, Benić i Obradović.

Miloš Ćuk za goste je postigao pet pogodaka, a proglašen je i najboljim igračem turnira (final foura). Tri puta pogodio je Kharkov, Bowen i Miloš dva puta, jednom Bukić, Radu i Vrlić.

Kobešćak: Ne ide nam u ključnim utakmicama

"Nije prvi put da gubimo u ključnim utakmicama doigravanja. Moramo vidjeti gdje je problem jer gubili smo već slične utakmice. Izbacili su nas iz takta u trećoj četvrtini".

No novi izazov Jugaše očekuje upravo protiv Mladosti, u subotu od 20 sati - prva utakmica doigravanja za prvaka Hrvatske.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?