(FOTOGALERIJA) NEKI NOVI KLINCI Pomlađeni Square sezonu otvorio pobjedom
05.10.2020 | Sport
FUTSAL

Autor: Rafael Barkiđija
Svladali su AFC Universitas rezultatom 3:1

U prvom kolu Prve hrvatske malonogometne lige Square je slavio protiv Universitasa u Gospinom polu rezultatom 3:1. Klub su ovog ljeta napusitli ključni igrači, a velika je nepoznanica bila kako dalje. No stvari će se ipak posložiti, barem sudeći po ovoj utakmici. Kombinacija iskusnih igrača poput Duvančića, Vuletića i Cvjetkovića te mladih nada u usponu mogla bi biti dobitna.

Square je poveo 1:0 već u šestoj minuti nakon dobre akcije i završnice Luke Vuletića, crnogorskog pojačanja Crveno-plavih. U šestoj minuti drugog poluvremena sjajno pogađa Antonio Konsuo za 2:0. Gosti u zadnjih nekoliko minuta utakmice pritišću s golmanom igračem, a pogađa Igor Šuljić za 2:1. Konačnih 3:1 za momčad Hansa Matića postavlja vratar Squarea Zoran Primić s gola na gol. Pokušao je jednom, pogodio gredu, ali drugi je put već bilo dovoljno precizno.