(FOTO) PREKRASNA VEČER U GOSPINOM POLJU Square-Osijek 4:1
16.10.2020 | Sport
FUTSAL

Autor: Rafael Barkiđija
Nova tri boda Squareu, jubilej Cvjetkoviću i Primiću

Malonogometni klub Square došao je do druge ovosezonske pobjede u Prvoj hrvatskoj malonogometnoj ligi. Slavili su protiv momčadi Osijek Kelme rezultatom 4:1. Bila je to večer prepuna razloga za slavlje, a prvi je da se nakon dugo vremena vratila publika uz poštivanje epidemioloških mjera.

Kapetanu Hrvoju Cvjetkoviću ovo je tristota utakmica u dresu Squarea, a vrataru Primiću dvjestota.

Odličan start Dubrovčana u utakmicu. Već u petoj minuti prekrasnim pogotkom Džanković vodi Square na 1:0. Pogodili su gosti stativu nekoliko minuta poslje, pucao je De Lima. I onda "blitzkrieg" domaćina - mreža Osijeka zatresla se još tri puta. U 11. minuti Square fantastično razigrao Osječane, Konsuo ostao sam pred golmanom i zabio za 2:0. Drugi pogodak kod svog imena Haron Džanković postavlja samo dvije minute poslje još jednim prekrasnim pogotkom. U 14. minuti je 4:0! Pogodio je Luka Vuletić.

U drugom poluvremenu sasvim drugačija utakmica. Gosti konkretniji i uvjerljiviji, nizale su se prilike, gađale stative, dobivali crveni kartoni. U 26. minuti isključen je Armando Kajfeš nakon drugog žutog kartona, a uskoro je zbog konstantnog prigovaranja isključen i predstavnik Osječana. Gosti su u 36. minuti došli do pogotka preko raspoloženog De Lime.

Mogli su Dubrovčani postići i pet pogodaka. Gosti su u 31. minuti napravili šesti prekršaj za udarac s 10m - no udarac Vuletiću "skida" Živković.  Mogli su i gosti do svog pogotka s 10m, ali Primić u slavljeničkoj utakmici vrlo raspoložen (u 33. obranio udarac s 10m).

Za Square su nastupili: Primić (g), Vuletić, Duvančić, Cvjetković (c), Nebergoj, Turuk (g), Džanković, Miladin, Tikvica, Perić, Đulić, Drobac, Konsuo.

U idućem kolu u subotu Dubrovčani gostuju kod Vrgorca, no prije toga u utorak 20. listopada, kod kuće dočekuju Olmissum u sklopu prvog kola Kupa (od 18h).

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?