6,732124
EUR
EUR
7,560175
ALUMNUS - SQUARE 4:3 Alumnus ostvario četvrtu pobjedu, Square bez bodova prema Dubrovniku
19.06.2020 | Sport
FUTSAL SE VRATIO

Autor: Libero Portal
Na ruku nije išao niti poraz Futsal Dinama

Prvu utakmicu nastavka sezone igrali su Alumnus Sesvete dubrovački Square.  Iako je na papiru četvrtoplasirani Square bio favorit, predzadnja momčad lige došla je do četvrte pobjede ove sezone.

Na poluvrijeme se otišlo  rezultatom 1:0 za domaćine. Drugo poluvrijeme nije pružilo mnogo uzbuđenja, sve do 27. minute kada Džanković poravnava na 1:1. No u idućoj minuti izdogađala se prava drama. Prvo je Daničić zbog starta dobio crveni karton, a nakon toga je Alumnus postiao gol za 2:1.

Domaćini su pogodili u 30. i 32. minuti, rezultat je bio 4:1.  Nakon toga Square ide u mini pritisak i do kraja postiže dva pogotka. Tako se Crveno-plavi kući vraćaju s rezultatom 4:3.

Na ruku nije išla ni činjenica da je Futsal Dinamo kod kuće razbio Universitas s rezultatom 7:3. Tom pobjedom preskočili su Square, koji je sad pao na 5. mjesto, a na Squareovo bivše četvrto došao je Dinamo.

Iduće kolo Square kod kuće dočekuje Vrgorac, u petak 26lipnja, od 18h  Sportskoj dvorani Gospino polje. Čeka se i odluka kojom bi se na toj utakmici tribine za publiku mogle otvoriti.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?