02.06.2019 | Sport
GOŠK-CROATIA ZMIJAVCI

Autor: Rafael Barkiđija
Nogometaši Croatije plasirali su se u 2. hrvatsku nogometnu ligu

Nogometaši dubrovačkog GOŠK-a odigrali su 2:2 na Lapadu protiv Croatije iz Zmijavaca. Pobjedom bi gosti postali prvaci 3. HNL-jug, no to se nije dogodilo.

Prvi je mrežu zatresao GOŠK pogotkom Smrdelja u 25. minuti nakon sjajne akcije i ubačaja. Pet minuta poslije Stipičić vraća nadu gostima. S rezultatom 1:1 se pošlo na odmor. U drugom dijelu vodstvo gostima donosi Vuković pogotkom za 1:2 u 65 minuti. Konačnih 2:2 postavlja Baldo Cicijelj iz kaznenog udarca u 83. minuti.

Iako nisu postali prvaci, nogometaši Croatije plasirali su se u 2. hrvatsku nogometnu ligu. Iz Zmijavaca je na ovu utakmicu došlo i pedesetak gostujućih navijača. Dodajmo kako je ovo GOŠK-u deveta utakmica bez poraza u nizu.