lahor
trenutno vrijeme
DUBROVNIK
25.7°C
Vrijeme za 13.08.2020.
13.08.2020. Danas
Max. 26°C Min. 26°C
Vrijeme za 14.08.2020.
14.08.2020. Pet
Max. 31°C Min. 24°C
Vrijeme za 15.08.2020.
15.08.2020. Sub
Max. 30°C Min. 25°C
Dežurna ljekarna
Dežurna ljekarna
Ljekarna Kod zvonika
CHF
CHF
6,952287
GBP
GBP
8,294160
USD
USD
6,354908
EUR
EUR
7,477185
U OŠ Gruda održano 10. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu, evo rezultati (FOTO)
25.11.2019 | Sport
KONAVLE

U OŠ Gruda održano 10. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu, evo rezultati (FOTO)

Autor: Libero Portal
Foto: STK Libertas Marinkolor
Na prvenstvu je sudjelovalo više od devedeset igrača iz pet registriranih klubova

U dvorani OŠ Gruda u nedjelju je održano 10. po redu prvenstvo Dubrovačko-neretvanske županije u stolnom tenisu. Nastalo je u organizaciji STK-Konavljanin i županijskog stolno-teniskog saveza, a prvenstvu se odazvalo 91 igračica i igrača iz 5 registriranih klubova.

 

Osim organizatora turnira STK-Konavljanin sudjelovali su igračice i igrači; STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik, STK Dubrovnik- Dubrovnik; STK Lučica – Vela Luka, STK Ploče - Ploče. Natjecanje se igralo u 17 natjecateljskih kategorija počevši s kategorijom »početnika« do »veterana 60+.

 

Natjecanju su prisustvovali i čelnici općine Konavle ; zamjenik načelnika općine Konavle Ivo Radonić koji je ujedno i otvorio natjecanje te i predsjednik Općinskog vijeća Ivo Simović.

 

Ostvareni su sljedeći rezultati po kategorijama:

 

POČETNICI:

 

1.mjesto, – Marino Čović - STK Libertas Marinkolor

 

POČETNICE

 

1. mjesto, Lucija Radonić - STK Konavljanin

2. mjesto, Petra Hrčan - STK Konavljanin

 

NAJMLAĐE KADETKINJE:

 

1.mjesto, Rina Surjan - STK Lučica, Vela Luka

2.mjesto, Paulina Cetinić - STK Lučica, Vela Luka

 

3.mjesto,Tina Ivić - STK Lučica, Vela Luka

3.mjesto, Lucija Franković - STK Lučica, Vela Luka

 

NAJMLAĐI KADETI:

 

1.mjesto, Baldo Dobrašin - STK Konavljanin

2.mjesto, Luka Kulaš - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

3.mjesto, Petar Radonić - STK Konavljanin

3.mjesto, Franko Torić - STK Libertas Marinkolor

 

MLAĐE KADETKINJE:

 

1.mjesto, Lara Matas - STK Lučica-Vela Luka

2.mjesto, Franka Dragojević - STK Lučica-Vela Luka

3.mjesto, Rina Žuvela - STK Lučica, Vela Luka

3.mjesto, Leona Žuvela - STK Lučica, Vela Luka

 

MLAĐI KADETI:

 

1.mjesto, Ivan Barčot - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

2.mjesto, Patrik Soldo - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

3.mjesto, Ivan Radonić - STK Konavljanin

3.mjesto, Borna Ramljak - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

 

KADETKINJE:

 

1.mjesto, Mia Mirošević - STK Lučica- Vela Luka

2.mjesto, Hana Ivić - STK Lučica- Vela Luka

3.mjesto, Nina Šeparović - - STK Lučica – Vela Luka

 

KADETI:

 

1.mjesto, Juraj Hrčan - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

2.mjesto, Mario Mozara - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

3.mjesto, Teo Kasač - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

3.mjesto, Bruno Soldo - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

 

JUNIORKE

 

1.mjesto, Linda Žuvela - STK Lučica – Vela Luka

 

JUNIORI:

 

1.mjesto, Duje Prižmić - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

2.mjesto, Antoni Maslać - STK Konavljanin

3.mjesto, Antonio Pavlić - STK Konavljanin

3.mjesto, Rene Kulenović - STK Konavljanin

 

SENIORKE:

 

1.mjesto, Lidija Vranješ - STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

2.mjesto, Sanda Tasovac - STK Lučica – Vela Luka

3.mjesto, Linda Žuvela - STK Lučica – Vela Luka

3.mjesto,Sandra Đurišić - STK Konavljanin

 

SENIORI:

 

1.mjesto, Marko Venier - STK Libertas Marinkolor

2.mjesto, Filip Mikulić - STK Libertas Marinkolor

3.mjesto, Vedran Đurđević - STK Konavljanin

3.mjesto, Marko Šarić - STK Libertas Marinkolor

 

VETERANI 40+

 

1. mjesto, Vlaho Car ¸ - STK Konavljanin

2. mjesto, Orlando Glamuzina - STK Ploče- Ploče

3. mjesto, Damir Parmać - - STK Dubrovnik – Dubrovnik

4. mjesto, Boris Dragojević - STK Lučica – Vela Luka

 

VETERANA 50+:

1.mjesto, Ivan Ravlić - STK Ploče - Ploče

2.mjesto, Damir Gleđ -STK Libertas Marinkolor- Dubrovnik

3.mjesto, Milan Rezo -STK Libertas Marinkolor- Dubrovnik

3.mjesto, Boris Cikoja - STK Libertas Marinkolor- Dubrovnik

 

VETERANI 60+:

 

1.mjesto, Mirko Dragojević -STK Lučica – Vela Luka

2.mjesto, Marinko Matulović -STK Libertas Marinkolor- Dubrovnik

3.mjesto, Zoran Šutić -STK Ploče – Ploče

 

3.mjesto, Fra Ilija -STK Konavljanin

 

PAROVI:

 

1.mjesto, Milan Rezo – Marko Venier

2.mjesto, Vlaho Car - Vedran Đurđević

3.mjesto, Jurica Prpić – Ivo Miličić

3.mjesto, Boris Dragojević – Orlando Glamuzina

 

REKREATIVCI

 

1.mjesto, Tena Erceg STK Konavljanin

2.mjesto, Adrijan Bokarica STK Konavljanin

3.mjesto, Nikolina Čović

3.mjesto, Jurca Čović

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Ocijenite članak
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Zatvori
Pošalji