Dubrovčanin Mario Hezonja doprinio u tijesnoj pobjedi svog Portlanda
08.01.2020 | Sport
NBA

Autor: Rafael Barkiđija
Iako je nekoliko utakmica bio van forme, u zadnje se tri vratio s ukupno 25 poena

Portland Trail Blazersi svladali su u gostima Toronto Raptorse, inače aktualne prvake NBA lige, rezultatom 101 - 99.  Dubrovčanin Hezonja nastupio je ukupno 12 minuta, u kojih je postigao pet poena, dva skoka te po jednu asistenciju i osvojenu loptu. Iako ovo nisu "velike" brojke, u ovako tijesnoj pobjedi od dva poena razlike itekako znače.

Podsjetimo, Hezonja je u prošlim utakmicama protiv Miami Heata i Washington Wizardsa ubacio ukupno 20 poena (deset u svakoj), ali i dobio nešto veći broj minuta nego u prethodnim utakmicama. Sinoć je igrao 12 minuta, protiv Miamija 20 te protiv Washingtona 18. Usporedbe radi, u utakmici protiv Šarićevog Phoenixa dobio je samo pet minuta šanse.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?