Nagrađeni mladi atletičar Andro Perkić na prijemu kod načelnika Silvija Nardellija
19.06.2019 | Sport
OPĆINA ŽUPA DUBROVAČKA

Autor: Libero Portal
Andro je broncu osvojio u utrci na 1000 metara

Općinski načelnik danas je primio Andra Perkića, mladog župskog atletičara, člana AK Dubrovnik koji je prošlog vikenda u Splitu osvojio brončanu medalju na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za kadete i mlađe kadete.

Andro je broncu osvojio u utrci na 1000 metara u jakoj konkurenciji od 25 trkača. Uz ovu broncu Perkić je bio 12 na 100 metara te četvrti s klupskom štafetom 4x300 metara.

Andro se atletikom bavi nepunih godinu dana, a ljubav se rodila nakon što je osvojio prvo mjesto na lanjskom humanitarnom Eko krossu kojeg je organizirala udruga Kurenat. U kratkom vremenu , u nepunih godinu dana treniranja pokazao je svoju izvrsnost koja se očitovala na natjecanju u Splitu gdje su nastupili atletičari iz 44 kluba Hrvatske, s preko 1000 startnih mjesta.

Načelnik Nardelli, čestitao je mladom župskom sportašu, uručio mu prigodni poklon te mu zaželio daljnji uspjeh u budućim natjecanjima.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?