vedro
trenutno vrijeme
DUBROVNIK
10.2°C
Vrijeme za 30.11.2020.
30.11.2020. Danas
Max. 12°C Min. 6°C
Vrijeme za 01.12.2020.
01.12.2020. Uto
Max. 12°C Min. 3°C
Vrijeme za 02.12.2020.
02.12.2020. Sri
Max. 11°C Min. 5°C
Dežurna ljekarna
Dežurna ljekarna
Ljekarna Kod zvonika
CHF
CHF
6,984681
GBP
GBP
8,436864
USD
USD
6,334902
EUR
EUR
7,551837
Pituri za vikend igraju u Rijeci, Puli i Pločama
19.11.2020 | Sport
STOLNI TENIS

Pituri za vikend igraju u Rijeci, Puli i Pločama

Autor: Libero Portal
Foto: STK Libertas Marinkolor
Seniorska "A" momčad (Miho Simović, Tomislav Japec i Filip Čipin) u predstojećem vikendu odigrati će dva prvenstvena susreta u gostima

Prvo će u subotu, 21. studenog u Rijeci s početkom u 17 sati odigrati susret sa STK Srdoči, a potom će u nedjelju, 22. studenog u Puli s početkom u 11 sati odigrati susret sa STK Pula.

 

Seniorska "A" momčad u dosadašnjem dijelu prvenstva odigrala je šest prvenstvenih susreta ostvarivši stopostotni učinak bez izgubljenog seta pobjedivši momčadi: STK Split 3:0, STK Vodovod (Osijek) 3:0, STK Cibalia (Vinkovci) 3:0, STK Požega 3:0, STK Slavonski Brid 3:0, STK Dugo Selo 3:0.

 

2. JESENSKI TURNIR 2. HRVATSKE STOLNOTENISKE LIGE - DALMATINSKA REGIJA

 

U nedjelju u Pločama u Domu športova (mala dvorana) s početkom u 10 sati odigrati će se 2.  jesenski turnir 2. HSTL - dalmatinske regije na kojem će se natjecati 9 klubova:  STK Libertas Marinkolor (seniorski B sastav), STK Konavljanin (Čilipi), STK Lučica (Vela Luka), STK Ploče, STK Sinj, STK Urania (Baška Voda), STK NEC (Split), STK Kaštela, STK SPIN (Split).

 

Seniorska "B" momčad Pitura za kojeg igraju: Filip Mikulić, Marko Venier, Marko Šarić, Antonio Giron i Ante Jupek u dosadašnjem dijelu natjecanja također  imaju stopostotni učinak ostvarivši 8 pobjeda (STK Ploče 4:1, STK Lučica (Vela Luka) 4:0, STK Konavljanin 4:0, STK Knin 4:0, STK Šibenik 4:0, STK Zadar 4:0, STK Jadera (Zadar) 4:0 i STK Dalmatinac (Pag) 4:1).

 

U nedjelju u Pločama pred našim mladićima je težak i naporan raspored igranja gdje treba odigrati pet zahtjevnih susreta sa odličnim momčadima.

 

RASPORED ODIGRAVANJA SUSRETA U PLOČAMA:

 

1. KOLO:

STK KAŠTELA - STK LIBERTAS MARINKOLOR

 

2. KOLO:

STK NEC (Split)  - STK LIBERTAS MARINKOLOR

 

3. KOLO:

STK SINJ - STK LIBERTAS MARINKOLOR

 

4. KOLO:

STK LIBERTAS MARINKOLOR - STK URANIA (Baška Voda)

 

5. KOLO:

STK LIBERTAS MARINKOLOR - STK SPIN (Split)

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Ocijenite članak
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Zatvori
Pošalji