umjereno oblačno
trenutno vrijeme
DUBROVNIK
26.3°C
Vrijeme za 24.08.2019.
24.08.2019. Danas
Max. 31°C Min. 26°C
Vrijeme za 25.08.2019.
25.08.2019. Ned
Max. 31°C Min. 25°C
Vrijeme za 26.08.2019.
26.08.2019. Pon
Max. 30°C Min. 24°C
Dežurna ljekarna
Dežurna ljekarna
Ljekarna Gruž
-0.10%
CHF
CHF
6,771138
+1.00%
GBP
GBP
8,158709
+0.34%
USD
USD
6,682350
+0.15%
EUR
EUR
7,389343
Rezultati polufinala, raspored završne večeri i lista strijalaca turnira Dubrovnik kup 2019.
24.07.2019 | Sport
TURNIR DUBROVNIK KUP 2019.

Rezultati polufinala, raspored završne večeri i lista strijalaca turnira Dubrovnik kup 2019.

Autor: Libero Portal
Foto: Libero portal
Evo kako se igralo u polufinalu!

[REZULTATI POLUFINALA DUBROVNIK KUP 2019]

 

Fast food Riva Slano – Totalni promašaj 2:2 (0:0) – penali 2:3

 

Fast food Riva Slano: Josip Milić, Ivan Lazibat, Tomo Storelli, Petar Lončar, Mateo Kljunak, Milenko Raič, Mato Miličević, Ante Vukasović

 

Totalni promašaj: Milan Mikulić, Pero Muhoberac, Jasmin Salihović, Jure Lovrić, Ante Alerić, Davorin Krešić, Jure Tolić, Bernard Perutina, Jerko Konjevod

 

Strijelci: 0:1 Jerko Konjevod; 1:1 Josip Milić; 1:2 Ante Alerić; 2:2 Tomo Storelli

 

Žuti karton: Jure Lovrić (2.) (Totalni promašaj) – nema pravo nastupa u finalu

 

 

Caffe bar Puls – Konoba Maestral Ston 0:0 (0:0) – penali 4:5

 

Caffe bar Puls: Mato Šimunović, Zoran Primić, Stjepan Rezo, Marko Dadić, Marijan Dadić, Srđan Rilović, Romano Levanat, Hrvoje Šimunović

 

Konoba Maestral Ston: Sandro Salacan, Borna Tikvica, Mateo Vodopić, Maro Đuraš, Ante Ivanišević, Domagoj Torbarina, Vlatko Bobanović

 

 

[RASPORED ZAVRŠNE VEČERI DUBORVNIK KUP 2019]

 

21:00 utakmica za 3. mjesto

 

Caffe bar Puls - Fast Food Riva Slano

 

22:00 finale

 

Konoba Maestral Ston - Totalni promašaj

 

[LISTA STRIJELACA NAKON POLUFINALA DUBROVNIK KUP 2019]

 

5 golova - Lukša Monković (Trgovina Kuneji)

 

4 gola - Petar Lončar (Fast food Riva Slano), Mato Šimunović (Caffe bar Puls)

 

3 gola - Maro Đuraš (Konoba Maestral Ston), Ivan Gavrilica (Atalanta Bergamo), Davorin Krešić (Totalni promašaj), Pero Muhoberac (Totalni promašaj), Bruno Šijaković (Trgovina Kuneji)

 

2 gola - Ante Alerić (Totalni promašaj), Leo Bogdanović (Westfalen), Tomi Duždević (Westfalen), Mario Džamonja (Celtic bar Belfast), Ivo Đović (Westfalen), Hasan Kacić (Centrala interijeri), Ivan Lazibat (Fast food Riva Slano), Dorian Mehić (Westfalen), Josip Milić (Fast food Riva Slano), Luka Papac (Trgovina Kuneji), Matej Perović (Teća united), Zoran Primić (Caffe bar Puls), Jasmin Salihović (Totalni promašaj), Pero Vuličević (Medvjedići dobrog srca), Marin Zvono (Trgovina Kuneji)

 

1 gol - Željan Bagović (Celtic bar Belfast), Maroje Bandur (Rekreativci), Toni Bilić (Stanica Gruž), Hrvoje Bogdanović (Atalanta Bergamo), Mateo Brbora (Teća united), Dado Butigan (Westfalen), Nikola Crnečević (Celtic bar Belfast), Mario Curić (Acuna), Marijan Dadić (Caffe bar Puls), Andro Drašković (Brkati slonovi), Mirsad Duraković (Čokolino), Vlado Đurović (Brkati slonovi), Zoran Glavinić (Babin Kuk), Denis Hasanović (Centrala interijeri), Ivan Hrstić (HC), Mihael Ivaniš (Teća united), Ante Ivanišević (Konoba Maestral Ston), Luka Ivanović (Caffe bar Antika), Matko Katičić (Acuna), Mateo Kljunak (Fast food Riva Slano), Leo Kokanović (Priroda i društvo), Jerko Konjevod (Totalni promašaj), Nikola Kristić (Hajduk Mokošica), Mateo Krmek (Babin Kuk), Rade Ljubišić (Brkati slonovi), Darijo Marionivić (Brkati slonovi), Luka Matić (Šipčine), Miljenko Meštrović (Pizzeria Trica (Po litre pive)), Marko Mijoč (Plutajuća mina), Josip Nebergoj (Medvjedići dobrog srca), Antonio Noković (Atalanta Bergamo), Ivan Obuljen (Plutajuća mina), Martin Oreč (Teća united), Ante Rabađija (Hajduk Mokošica), Stjepan Rezo (Caffe bar Puls), Stjepo Roko (Stanica Gruž), Sandro Salacan (Konoba Maestral Ston), Luko Srhoj (Pipl mast trast as), Tomo Storelli (Fast food Riva Slano), Borna Tikvica (Konoba Maestral Ston), Josip Tomičić (Teća united), Matej Vidak (Hajduk Mokošica), Tin Vidak (Hajduk Mokošica), Ante Vukasović (Fast food Riva Slano), Joško Vuličević (Acuna), Andro Zarač (Rekreativci), Haris Zelentrović (Stanica Gruž), Luka Žile (Bojinoga), Toni Žile (Bojinoga)

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Ocijenite članak
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Zatvori
Pošalji