6,906151
EUR
EUR
7,606435
Barakude razbile Njemačku na startu Europskog prvenstva, sljedeći zadatak Crna Gora!
14.01.2020 | Sport
VATERPOLSKI EURO 2020.

Autor: Rafael Barkiđija
Iako je igra u prvoj četvrtini izgledala jako loše, Barakude su se brzo raspucale

Bez puno muke hrvatski vaterpolisti svladali su reprezentaciju Njemačke u prvoj utakmici skupine A Europskog vaterpolskog prvenstva rezultatom 17-9. Najbolji strijelac Barakuda bio je Miloš s tri pogotka. Vratar Bijač zabilježio je deset obrana.  Iako je pobjeda na kraju bila uvjerljiva, čak osam razlike, prva četvrtina nije izgledala dobro. Nijemci su vodili 2-1, no hrvatska se mašinerija uskoro upalila.

Iz redova Jugaša za Hrvatsku nastupili su Lončar(jedan pogodak), Garcia, Benić (jedan pogodak), Macan(jedan pogodak) i Fatović (dva pogotka).

Idući, ali i najteži protivnik ove skupine je Crna Gora koja je u prvoj utakmici svladala Slovačku rezultatom 15-4. Utakmica se igra u četvrtak u 20:30.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?